Geestelijke verzorging

Geestelijke verzorging

Een opname in of een behandeling bij ons is een ingrijpende ervaring. Ziek worden ontregelt het bestaan en kan je leven op z’n kop zetten. De Geestelijke Verzorging van Parnassia begeleidt en steunt cliënten (en eventueel hun familieleden) bij het opnieuw zoeken naar zin en betekenis in hun leven.

Wij ondersteunen cliënten bij hun zoektocht naar kracht en nieuwe perspectieven en helpen bij het verwerken van verlies.

Contact

Heeft u vragen hierover ? Neem gerust contact op met een van onze geestelijk verzorgers.

Regio Noord-Holland

Angelique Rijlaarsdam, dominee
Purmerend, Zaandam en Castricum
T: 088- 35 77 439 of 06 100 173 68
E: a.rijlaarsdam@parnassiagroep.nl

Anton Huisman
Castricum
T: 088- 35 70 419 of 06 835 164 87
E: a.huisman@parnassiagroep.nl

Regio Haaglanden (Zuid-Holland)

Michiel van Agt, humanistisch geestelijk verzorger
T: 06 512 957 15, ma/do
E: michiel.vanagt@parnassiagroep.nl

Nanda de Hoop, pastor/katholiek geestelijk verzorger
T: 06 122 091 78, di/do/vr
E: n.dehoop@parnassiagroep.nl

Mineke Kroes, protestants geestelijk verzorger
T: 06 234 292 08, di/wo/do
E: m.kroes@parnassiagroep.nl

Martine Moolenaar, humanistisch geestelijk verzorger
T: 06 234 348 09, ma/di/do
E: m.moolenaar@parnassiagroep.nl

Sieta Motiram Sharma, hindoe geestelijk verzorger
T: 06 230 275 28, wo/do
E:s.motiramsharma@parnassiagroep.nl

Albert Ringer, joods geestelijk verzorger
T: (088) 35 71 400 (via Frontoffice), do
E: a.ringer@parnassiabavogroep.nl

Jamila Zacouri, moslim geestelijk verzorger
T: 06 127 353 21, do/vr
E:j.zacouri@parnassiagroep.nl